Jdi na obsah Jdi na menu
 Naše činnost

Příspěvky

První badmintonový turnaj na podporu Neposedných tlapek 1.6.2013

12. 6. 2013

 

Fashion Crosrooad 13.-15.12.2012

19. 12. 2012

Zde se dovíte o akci Fashion Crosrooad, které se neposedné tlapky zůčastnily.

 

Vybudování mini azylu

10. 8. 2012

Záměrně píši miniazyl, protože nechci abychom jsme díky velkému počtu psů nebyli schopni zajistit pejskům náležitou péči a lásku, než jim najdeme nový domov. Chceme, aby náš azylek poskytl  jen  dočasný, krátký pobyt pejskům v nouzi než jim najdeme nový domov nebo dočasnou péči v rodině u pěstounů. Chceme totiž nové domovy hledat opravdu  intenzivně,  protože i když u nás bude pejskům moc dobře a budou mít veškerou péči a budou obklopeni láskou, tak domov je domov ♥ Je to také proto, že chceme mít prostor na další aktivitu a to projekt: Dítě a pes. Máme v plánu koupit pozemek a vybudovat na něm pár kotců, vše dle hygienických pravidel a všech zákonů, které je nutno dodržet (ať už je to způsob nakládání s odpady, rozměry kotců, nátěry barvami, které odolávají moči atd.) Nedokážeme to ale bez Vás, obyčejných lidí, kterým osud toulavých a opuštěných psů není lhostejný. Stát nám nepomůže.

Pozemek se nám jíž podařilo sehnat, máme podepsanou smlouvu s firmou RPG o koupi a máme na uhrazení kupní ceny 4 roky. Pozemek se nachází v obci Ostrava Nová Ves, kde máme i sídlo Tlapek. První krok máme za sebou, ale před sebou máme ještě spoustu dřiny, spoustu hodin práce na pozemku. Pozemek musíme oplotit, musíme na něm upravit terén a postavit pár kotců, .

Chceme  také docílit toho, aby obce města Ostravy zjistily, že pokud se toulavým a nalezeným psům udělá náležitá reklama a je dobrý managment, tak se dokáží divy. Pomozte nám, bez Vás to nedokážeme. Pomoci můžete několika způsoby. 

- formou daru na BÚ Neposedných tlapek č. 249082806/0300 do poznámky uveďte pozemek

- příspěvkem na sbírkový účet Neposedných tlapek č. 2400310939/2010  (povolení sbírky zde http://aplikace.mvcr.cz/seznam-verejnych-sbirek/Detail.aspx?id=4344

- příspěvkem do pokladniček (součást povolené sbírky). Pokladničky najdede v prodejnách Zvěrokruh v kauflandech Mariánské Hory  a Ostrava - Zábřeh,  v Dunbaru ( vedle kavárny Daniela) na ulici Žerotínova 1, Moravská Ostrava a v prodejně chovatelských potřeb v Opavě,  při vjedu do Opavy z Kravař v komplexu obchodů přímo za benzínovou pumpou .

- účastní v aukcích, které pravidelně pořádáme

- také můžete přiložit ruku k dílu na některé z brigádek, které budeme na pozemku pořádat. Klikněte na "celý příspěvek" a přečtěte si o budování azylku více

 

Aukce

28. 2. 2012

Najdete zde přehled doposud pořádaných aukcí a návod, jak se aukcí zůčastnit. Díky aukcím, jsme schopni téměř pokrýt péči o pejsky. Každého pejska očkujeme (ště'nátka třikrát), odčervujeme, odblešujeme. Každý pejsek podstoupí vstupní vyšetření, abychom si byli jisti jeho zdravotním stavem.. Část prostředků z aukce odkládáme na vybudování azylu. Kolik už na azyl máme  se dočtete v rubrice "Budování azylu"

 

Kde jsme pomáhali

18. 11. 2011

Zde se dovíte o lidech a útulcích, které podporujeme a kde pomáháme.

 

Kdo nám pomáhá

10. 11. 2011

Zde najdete seznam dárců a výši darů, které jsme obdrželi a přehled firem, které nám pomáhají. Bez Vás bychom nemohli pomáhat. Děkujeme !!!

 

Dítě a pes

8. 11. 2011

Cílem tohoto projektu je naučit děti lásce ke zvířatům, chceme aby věděli, že psi a kočičky cítí bolest, umí se radovat i být smutní. Chceme, aby děti pejska, kočičku či jiné zvířátko brali jako svého věrného a oddaného kamaráda. Pro děti máme připraveno několik aktivit.

V roce 2013 tento náš projekt podpořila  firma AWT příspěvkem 8.000,- Kč na pořízení tištěných informačních letáčků pro děti. Děkujeme.

 

 

 

Jak můžete pomoci

8. 11. 2011

V této rubrice se dozvíte, jakým způsobem můžete podpořit naši činnost.