Jdi na obsah Jdi na menu
 BENÍČEK našel domov

29. 11. 2013

   Máme v Tlapkách nového pejska, je to 12-ti letý Beníček. Je to kříženec NO, je menšího vzrůstu. Je velmi hodný, klidný, zdravý a vitální. Snáší se s pejsky i fenkami, má rád lidi. Je to bezproblémový pejsek, který hledá domov,kde by mohl dožít. Bohužel jeho panička se ho musela vzdát kvůli svému stáří a zdravotnímu stavu, protože je momentálně upoutána na lůžko. Beníkovi jsme se prostřednictvím našich stránek snažili dva měsíce najít nový domov. Nikdo se prozatím pro Beníka nenašel a tak ho čekalo na veterině uspání. Dali jsme Beníkovi šanci na život. Je to zdravý a hravý pejsek, který si zaslouží ještě žít. I když víme, že takto starého pejska asi nikdo nebude chtít a Beník nám nejspíš zůstane, přesto někde v koutku ještě doutná jiskřička naděje, že se teplý pelíšek někde pro Beníka najde. Beníkovy fotky zde

Beník je v nové dočasné péči - pořád hledá domov.Najde se parťák pro Beníka? Beník je nenáročný pejsek, pořád aktivní na vycházkách...žádný důchodce :-)

Beníček natrvalo zůstává u Lenny Tlapky, jeho věk se na něm začal podepisovat, špatně chodí a tak jsme se rozhodli, že ho necháme dožít u Lenny.

dscn2414.jpg