Jdi na obsah Jdi na menu
 Beník

26. 11. 2011

 26.11. přibylo k nám do depozita z Dětmarovického útulku štěně křížence asi yorka s jezevčíkem, krásně vybarvaný, ve věku do 1 roku (cca kolem 10- 12 měsíců)  beze jména. Pojmenovali jsme ho Ben. Má asi 25 cm v kohoutku a už více nevyroste. Hned po příjezdu jsme ho podrobili řádné očistě a dobře jsme ho nakrmili.

Jak jsme posléze zjistili, pejsek byl od cca června v karvinském útulku a v říjmu ho přestěhovali do útulku v Dětmarovicích. V útulku prožil skoro celý štěněcí život. Takový drobeček by měl ležet někde na gaučíku  a ne v malém kotci na betonu.A tak jsme si ho vzali do našeho depozita.

Je to moc veselý, živý a hravý pejsek se štěněcí povahou. K ostatním pejskům je nedůvěřivý, ale když se s nějakým více seznámí, tak je s nimi velký kamarád. Lidi již od začátku miluje, rád se mazlí, skáče na klín a dožaduje se drbání, je velice kontaktní. Bude z něho skvělý kamarád. Je u nás pár hodin a už se od nás nehne ani na krok, je to náš ocásek. Svého člověka si dobře hlídá.  Je opravdu zajímavé, jak si pejsek z útulku  umí užít pobytu v bytečku u svého človíčka, jak dokáže být vděčný za každou maličkost.

Pejsek je očkovaný a hledáme mu NOVÝ MILUJÏCÍ DOMOV.

30.11. se na Beníka byla podívat potencionální panička a Beníka si hned na první pohled zamilovala a tak Beník pojede v pátek domů.

2.12.  Beníkovi balíme baťůžek, bude bydlet v Ostravě - Porubě, panička je moooc sympatická osůbka. Má sedmiletého klučinu, který se už na Beníka moc těší a tak Beník bude mít doma kamaráda, s kterým bude moci vymýšlet lumpačiny. Beník si nový domov moc zaslouží, držíme palce ať je tento domov už domovem natrvalo. Beníčku .

 

dscn8103.jpg

 

dscn8107.jpg

 

dscn8104.jpg

 

dscn8109.jpg

 

dscn8110.jpg