Jdi na obsah Jdi na menu
 GINA - našla domov kousek od jedné členky Tlapek ♥

4. 2. 2013

GINUŠKA MÁ DOMOV!!!

Na Ginušku se usmálo štěstí a dnes odjela do nového domova. Bude bydlet v domečku s obrovským pozemkem, kde může provádět svoje lumpárny.  Noví paničci Giny jsou skvělí lidé se srdcem na pravém místě. Ginuško držíme palce a nezlob  

Gina je kříženec nejspíš labradora, Věk odhadem 10 měsíců, velké velikosti. Hravá, veselá, miluje míček a lidi. Hledáme tímto pro Ginu domov, nejlépe v domečku se zahradou nebo v zateplené boudě na zahradě s přístupem do domu.

Dne 4.1. jsme od paní Synkové převzali fenečku Ginu. Ginu někdo přivázal k plotu paní Synkové ke konci ledna. Fenečka byla celou noc v mrazech venku. Když ji paní Synková ráno našla celá se třepala a byla pokryta sněhem.

Vzhledem k tomu, že je Gina hodně velká, hravá a divoká, paní Synková péči o ní zvládá s obtížemi. Gina ještě nemá rok a prozatím ji nikdo asi moc nevychovával. Je to takové hravé telátko, miluje míček, lidi a děti. Na pejsky prozatím  vrčí, ale to je možná tím, že byla u paní Synkové od pejsků izolovaná, aby se předešlo nějakým konfliktům.

Ginu jsme tedy od paní Synkové převzali do péče Neposedných tlapek a odvezli ji k našim známým, kteří nám nabídli pro Ginu prozatimní péči a lásku. Sami mají několik psů a tak si Ginu nemohou nechat, ale pokusí se z Giny vychovat  "mladou slečnu" a naučit ji několik povelů.

Náklady na péči - krmivo, veterinární ošetření, očkování, odčervení hradí Neposedné tlapky.