Jdi na obsah Jdi na menu
 Jamie - 1 letá fenečka hledá domov -našla domov v Třinci

30. 7. 2013

Jamie je jednoletá fenečka. Jamie žila se svým paničkem v bytě, její paniček byl velmi často mimo domov a Jamie zůstavala v bytě sama i několik dní.  Jedna mladá slečna se už na trápení Jamie nemohla dívat a tak po dohodě převzala Jamie do svého opatrovnictví. Vzhledem k tomu, že má sama dva psy, tak nás poprosila, zda bychom se Jamie  neujali.  Dle info Jamie není naučena čistotě, ale to se nepotvrdilo, prostě jen když byla zavřená několik dní v bytě sama, tak neměla kde svou potřebu udělat. 

Takže info o Jamie - je to velmi přítulná a mazlivá fenečka, která si užívá přítomnosti a pozornosti člověka. S pejsky i fenkami je naprosto v pohodě. Je čistotná, vhodná ke starším lidem i do rodiny s dětmi. Má ráda procházky a bude vhodným parťákem pro člověka. Prozatím trpí trošku strachem ze samoty, když člověk odejde, tak kňučí.

Jamie odjela do nového domova, domov ji vydržel pouze necelé dva dny, byla vrácena, protože se prý paní necítí na tak mladého aktivního pejska. Zvláštní důvod, když věk Jamie jsme netajili.  Jamie je prostě ještě štěňátko a je velmi aktivní a živá a bude potřebovat stanovit mantinely.

Další fotky zde a zde

 

Jami měla neskutečnou smůlu, původní majitel se o ní nestaral, Jamii skončila u nás, našla domov v Třinci a za dva dny byla vrácena pro svůj temperament. Odjela do dočásku k Šárce, která má od nás Kejsinku z kauzy Lískovec. Šárka se do Jamii zamilovala a už ji nám nechtěla vrátit. Jaminka bydlí u Třince v domečku, společnost ji dělá spousta kočiček a 4 pejsci vč. naší milované Kejsinky.