Jdi na obsah Jdi na menu
 Maxík

12. 1. 2012

 Od Maxíkových paničků výňatek: ..........Doma se mě drží jak kliště, spí s náma v ložnici v posteli, přítele se už tolik nebojí, sice se nenechá pohladit, ale taky si ho hlídá, když někam jde, tak je zvědavý kam a co dělá, dokonce mu usne i v nohách.Když jsem byla včera nakupovat, tak mě Maxík vyměnil a držel se jak klíště zase Michala :-) spíš u nohy.U mě chce být pořád na klíně a v náručí, kde se pohnu, tak jde za mnou, kňuká, když ho nechci někde pustit - WC ... Večer jsem ho načapala, jak si sám hraje lumpík.Dokonce se už tolik nebojí kocourů, spíš je pronásleduje :-)..........

Další zpráva:

Maxík už je úplně jiný než na začátku, mazel, hraje si s kocoury, nejlepší kamarádi :-)
Dokonce už si hraje i sám, běhá , lítá ... má rád sníh.Fotky zašlu dneska večer, jsou připravené, jen jsem se k tomu ještě nedostala.
Pořád se bojí, ale doma je to čertík ... venčení je už lepší než na začátku.Příští týden jdeme na očkování, tak jsem zvědavá, jak to zvládne.

zde fotky: http://neposednetlapky.rajce.idnes.cz/Maxikuv_novy_zacatek/

říjen 2012: Maxík se u Terezky zabydlel velmi rychle, zvykl si na kočičky a teď se Terezce narodila krásná holčička a tak Maxík si musel zvykat na konkurenci. Ale zvládl to v pohodě, i když trošičku žárlí.  Maxík jezdí se svým paničkem do práce a tak se vůbec u Terezky nenudí. Na fotečky čekáme a pak je přiedáme.