Jdi na obsah Jdi na menu
 MIUŠKA

13. 3. 2012

 

Mia  z důvodu silné alergie nové paničky hledá domov. Bohužel Mia je opět nabízena k adopci, pelíšek měla u paničky v ložnici a u paničky se projevila silná alergie a tak jsme se domluvili, že bude pro Miu lepší, aby se vrátila zpět k Neposedným tlapkám. Řešením bylo umístění Mii do kotce, ale to bychom nechtěli, protože Mia je velmi kontaktní pejsek, který potřebuje být v blízkosti svého člověka. A tak se Mia ptá: Chcete mne někdo už napořád??

Miuška 25.3. odcestovala do nového domova do Třince. Bude bydle u mladé rodinky, bude mít psího parťáka a bude vyrůstat s malou holčičkou. Vzhledem k tomu, že Mia děti miluje, tak lepší domov jsme si pro ni nemohli přát. Děkujeme paní Daniele, že poskytla domov nalezenému pejskovi.

Mia je malé 3-4 měsíční štěňátko, které bylo nalezeno na odpočívadle u Nového Jičína. Díky hodným lidem se dostalo až k nám do Ostravy. Mia je podobná německému ovčákovi, ale bude menší. Nyní váží 8 kg, předpokládáme váhu kolem 15 kg, max do 20 kg. Je ve špatném výživovém stavu, velmi hubená, začervená, ale díky dobré stravě se určitě brzdy dostane do kondice.

Je již vykoupaná, odblešená, očkovaná a odčervená. Je strašně moc milá, velmi kontaktní, mazlivá a velmi vnímavá. Bude vhodná k nějakému výcviku, agility nebo jen jako rodinný společník. Svého člověka si hlídá, je to takový malý ocásek, pořád za námi chodí, asi se bojí, abychom ji někde nenechali. Venku se zpočátku bála, ale po pár venčeních se už přestává bát.

HLEDÁME PRO MIU AKTIVNÍ LIDIČKY, KTEŘÍ JÍ BUDOU MILOVAT. MIA BUDE OPRAVDU ODDANÝ A MILUJÍCÍ PEJSEK.

Fotky zde a zde

 

 

Miuška odcestovala do nového domova. Neodcestovala daleko, zůstává v Ostravě a Jitřenka, která se o ní tak dobře starala, a které ještě jednou za péči o Miušku mooooc děkujeme, s ní bude v kontaktu. Miušku si vzal její kamarád, který bydlí kousek od ní, tak budou venčit pejsky společně. Miuška se od víkendu jmenuje Caniska.