Jdi na obsah Jdi na menu
 NO - REX

24. 1. 2012

Rexík 16.2. odjel do nového domova, bude bydlet u sousedky naší členky Magdy. Zatím je doma spokojený a v pohodě. Rex už přibral i na váze. Doufáme, že už se bude mít jen báječně.

 

 

První info o Rexíkovi:

Rexík je moc milý německý ovčák, je to ještě štěně. Bude ve věku do 1 roku. Dle veterináře musel trpět podvýživou a strádat již od štěnětě, vzhledem k proporcím těla, osvalení, zablešení, stavu srsti.   Doufáme, že jeho výživový stav se nám kvalitním krmivem podaři spravit a Rexíka dostaneme do kondice. Byl nalezen jak pobíhá po Mariánskohorské poblíž Kauflandu. Je to velmi veselý, kontaktní pes. Ještě nevíme, zda bude vhodný na hlídání , ale spíše bude  vhodný jako  společník. Nemá výcvik, ale je velmi inteligentní a vnímavý. Za jeden den se nám podařilo s pomocí pamlsků Rexíka naučit povel sedni. Problémy s ostatními psy nemá, není vůbec agresivní. Pokud se nenajde původní majitel, tak Rexíkovi budeme hledat nového majitele.

Nové info:

Jaký je Rexík? Je velmi milý, klidný, přizpůsobivý,  kontaktní  a přátelský. Nejeví známky agresivity. Rád si hraje, má základy poslušnosti a bude vhodný do bytu i na zahradu. Je velmi inteligentní a učenlivý. Nechá se sebou manipulovat, snadno se ovládá a cestování autem mu nedělá problém. Má rád procházky a na vodítku chodí moc pěkně a vůbec netahá. Pejsek je již odčerven a odblešen. V brzké době bude očkován. Kvalitní strava se začala projevovat na kvalitě jeho srsti, která se krásně leskne. Je bez PP a tetování nemá. I když za jeho špatný, zanedbaný stav může člověk, chová k lidem velkou lásku.  Bude s nekonečnou vděčností oplácet Vaši péči a láskyplné zacházení.  Nové fotky zde.dscn8467.jpg