Jdi na obsah Jdi na menu
 rICHIE

6. 1. 2012

Tak Richie má domov. Je v pohodě, pěkně se zabydlel. Žije v domě se zahradou, spí v posteli a má nového psího kamaráda Filípka.

Nabízíme k adopci Richieho - 7mi měsíčního rhodeského ridgebacka velmi milé a přátelské povahy. Pejsek je zvyklý pobývat venku na zahradě, kvůli své krátké srsti však potřebuje ubytování v dobře izolované boudě nebo raději v domě. Richie musel opustit svůj domov kvůli velmi složité rodinné situaci. Je to pejsek přizpůsobivý a komunikativní. Je přátelský k lidem i psům, je vhodný i k dětem. Zatím se trochu bojí, ale velmi rychle si přivykne na  nový, milující domov. Richie je typický ridgeback a bude potřebovat laskavou ale důslednou výchovu a dostatek pohybu. Pejsek je zdravý, plně očkovaný a čipovaný. Doufáme, že na svůj nový domov nebude dlouho čekat. V současné době je umístěn v psím hotelu Koira v Bohuslavicích.

Richie byl seznámen se smečkou a dobrá zpráva je, že je to opravdu bezproblémový pejsek, který nemá problémy se psy ani s fenami, tzn., že bude vhodný i do rodiny, kde již nějaký pejsek je.

FOTEČKY Z VČEREJŠÍHO PŘEBÍRÁNÍ PEJSKA  ZDE    a nové fotečky tady

Informace:   Magda - 736 670 497    nebo  Daniela  731 462 318

Zprávy z nového domova: pejsek se má moc dobře, spí v teple na gauči a je moc hodný.