Jdi na obsah Jdi na menu
 O nás

 

Od  12/2015 máme Krajským úřadem povolenou oficiální sbírku na koupi pozemku, vybudování azylu, veterinární výdaje a krmení pro pejsky a ostatní zvířata.  Pokud nám chcete pomoci uskutečnit náš sen, můžete nám zaslat příspěvek na transparetní sbírkový účet u FIO banky č. 2400310939/2010 nebo může vhodit příspěvek do jedné z našich pokladniček umístěných ve Zvěrokruhu v Kauflandu Mariánské Hory v Kauflandu Zábřeh a  ve Zveráku Eva v areálu Kotva v Ostravě Zábřehu. Děkujeme ♥

 

 Kdo jsme?                                                                                                                                           

Jsme skupina lidí, kterým není lhostejný osud týraných a zanedbávaných zvířat. Podnětem pro založení sdružení byly naše vlastní špatné zkušenosti s přístupem státních útulků k toulavým psům, narůstající počet případů množírem psů a hlavně pak naši psi, které jsme zachránili od majitelů, kteří je krutě týrali. Proto sami z této zkušenosti víme, že takový pejsek vám bude vděčný za vaši péči až do konce svého života. Zvířat co potřebují podat pomocnou ruku neustále přibývá a tak chceme i my být nápomocni tam, kde je to nejvíc potřeba.

 

Členové: Danka, Kristina, Lenny,  Martina,  Marcela, Šárka

 

 Jaké jsou naše cíle?                                                                           

- poskytnutí pomoci psům v nouzi

- pomoc toulavým kočičkám

- příjem pejsků do depozita  členů sdružení

- hledání nových domovů pro opuštěné psy

- kastrace a osvěta ohledně kastrace

- osvěta na školách - seznámení dětí s problematikou týrání psů, s životem psů v útulcích,    pořádání  přednášek o správné péči o psa a o tom, jak se k němu chovat - projekt Dítě a pes

- vybudování kvalitní a stále sítě dočasných domovů na ostravsku, kde by bylo možné umístit  pejsky v případě nouze

- venčení v útulcích a organizování materiální pomoci útulkům

- pomoc a podpora paní Synkové

- vybudování miniazylu pro psy, pro dočasné ubytování před nalezením domova

- vybudování tzv. dogboxu (obdoba babyboxu), chtěli bychom dát druhou šanci nechtěným psům a umožnit majitelům, kteří se dostali do svízelné situace a nemohou si psa ponechat, pomoci s nalezením nového domova pro psa a tím tak předejít  vyhození psa na ulici (příjem takového pejska je možný na základě písemné smlouvy s původním majitelem a finančního příspěvku na jeho péči)

Našich cílů je mnoho, pro jejich realizaci jsme ochotni obětovat svůj čas a své vlastní finanční prostředky,  veškerou činnost vykonáváme dobrovolně z lásky ke zvířatům, ve svém volném čase, bez nároku na honorář či odměnu, ale bez pomoci Vás, našich příznivců a přátel se neobejdeme. Pokud nám poskytnete finanční podporu, na oplátku Vám můžeme nabídnout umístění reklamy na našem webu, vystavíme Vám potvrzení o daru a jsme připraveni Vám za příspěvek poděkovat i v tisku.

Abyste věděli, kde jsme všude pomáhali, budeme Vás na  stránkách pravidelně o našich aktivitách informovat.                        

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají....♥

  

 

====================================================================